WYNAJEM PODNOŚNIKA

O NAS

Koncesjonowana Firma Ochrony Mienia Herkules jest profesjonalną, wyspecjalizowaną firmą w kompleksowej obsłudze ochrony osób i mienia, działająca od 1991 roku. Posiadamy koncesję na teren całego kraju.

Misją firmy jest wykonywanie zadań z sumiennością i dbałością dla zapewnienia komfortu naszym klientom . Gwarancją wysokiej jakości usług są zatrudnieni przez nas starannie dobrani pracownicy, przeszkoleni w zakresie BHP i p.poż, posiadajacy stosowne uprawnienia i licencje.

Wieloletnie doświadczenie w ochronie osób i mienia oraz monitorowaniu budynków przedsiębiorstw, administracji publicznej, szkół, budów, obiektów handlowych, sprzątaniu pomieszczeń biurowych, hal, placów i innych zadań spowodowało że KFOM HERKULES cieszy się dobrą renomą na rynku usług o czym świadczą referencje naszych klientów.

KFOM Herkules zapewnia konkurencyjne ceny i terminową realizację usług. Korzystanie z naszych usług gwarantuje klientom ulgi w wysokości 70% obowiązkowych wpłat na PFRON. Działalność Firmy jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Sprawdź naszą ofertę »

 

Jesteśmy sponsorami Klubu Sportowego "STAL GORZÓW"
                                                    

KFOM "HERKULES" - Firma Ochrony Mienia - tel. 502 047 015 24h
Jesteśmy sponsorem Stali Gorzów
Stal Gorzów